O NAS

Salon powstał w 2005 roku i od tej pory cały czas poszerzamy naszą ofertę, szkolimy się i ćwiczymy nasze umiejętności zawodowe w pielęgnacji twarzy, ciała, stóp i dłoni.

Jesteśmy salonem partnerskim marki Aycom-Criss.

Wyspecjalizowany personel, nowoczesny sprzęt i kosmetyki, najwyższe standardy higieny, indywidualnie opracowane procedury zabiegowe oraz współpraca z lekarzami różnych specjalizacji to niewątpliwie nasze atuty.

NASZ PERSONEL

Anna Czarnota

Właściciel
Dyplomowany technik usług kosmetycznych, sp. d/s podologii, stylistka paznokci

Jacek Palka

Właściciel

Anna Deda

dr n. med. kosmetolog, sp. d/s podologii

Martyna Kotas

Stylistka paznokci, Dyplomowany technik usług kosmetycznych

Paulina Met

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, sp. d/s podologii

Natalia Klub

Stylistka paznokci

Sandra Sędzielewska

Magister kosmetolog, sp. d/s podologii.

Anita Wolny

Technik Usług Kosmetycznych

Wiktoria Pastwa

Stylistka paznokci

Jolanta Dworszczak

Recepcjonistka

Julia Doniec

Recepcjonistka

1 stycznia

2005

Powstanie salonu na ulicy Bytomska 14. Salon funkcjonował wtedy pod inną nazwą – Atelier Urody Sensuelle. Już wtedy uczestniczyliśmy w programie profilaktycznym „Zdrowe nogi” kierowanym dla diabetyków.
1 stycznia

2007

Pierwsza zmiana lokalizacji Salonu na  Rudnickiego 2b (teraz Kazimierza Wielkiego). Pojawiają się nowe usługi, a zatem i sprzęty: microdermabrazja, kawitacja, ultradźwięki marki Rubica oraz co najważniejsze pierwszy sprzęt podologiczny w postaci frezarki z pochłaniaczem LUNA marki Gerlach.
1 stycznia

2009

Druga zmiana lokalizacji salonu na Mikołowska 4 Do dyspozycji mieliśmy 2 razy większą powierzchnię niż w poprzedniej lokalizacji. Tam zaczęła z nami współpracę też Anna Deda i bardzo szybko zaczęło nam brakować kolejnych metrów w salonie. Tam powstała też nowa nazwa salonu - Babski kąt.
1 kwietnia

2010

Trzecia zmiana lokalizacji salonu na Moniuszki 59. Wprowadzenie do oferty po raz pierwszy zabiegów epilacji laserowej Light Sheer i kriolipolizy LipoCryo.
1 marca

2012

Popularność urządzeń modelujących ciało nie ominęła i nas. Rolletic i platforma wibracyjna wspomagały zabiegi na ciało oraz masaże, pracującego z nami Pana Andrzeja – masażystę z ogromną wiedzą i pasją. 
1 lutego

2015

Zakup pierwszej platformy do epilacji, likwidacji rumienia, przebarwień i zmian trądzikowych. E-Light, czyli IPL wspomagany RF sprawdził się doskonale.
1 marca

2017

Doposażenie salonu w dodatkowe stanowisko podologiczne. Zakup kolejnego fotela i frezarki były nieuniknione, aby móc Was swobodnie u nas gościć.
1 kwietnia

2018

Pierwszy raz zagościła u nas laminacja brwi i lifting rzęs. Usługi te mocno zmieniły się w ostatnich latach i cały czas zyskują na popularności.
1 stycznia

2019

Laureat II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu PeelMission® "Eksperci Urody 2018". Piękne wyróżnienie i docenienie naszej pracy. 
1 kwietnia

2019

Zakup Criss Carbo-Oxy urządzenia do karboxyterapii i zabiegów tlenowych, takich jak oxybrazja, infuzja tlenowa i masaż tlenem.
1 maja

2019

Powstanie sklepu internetowego e-babskikat.pl
1 stycznia

2020

Laureat III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu PeelMission® "Eksperci Urody 2019". Ponownie udało nam się być w finale konkursu.
1 marca

2020

Zakup podoskopu - urządzenia do diagnostyki stóp, aby jeszcze lepiej móc ocenić Wasze problemy podologiczne.
1 stycznia

2021

Zakup Criss Cool Laser - laser 1-falowy diodowy 808 nm najlepiej sprawdza się w epilacji nadmiernego owłosienia.
1 stycznia

2021

I Miejsce w IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Peel Mission® "Eksperci Urody 2020". Niesamowite wyróżnienie spośród setek gabinetów z całej Polski.
1 marca

2021

Ruszył projekt AJ Med - skupiający się na naszej współpracy z kilkoma firmami w zakresie szkoleń i sprzedaży produktów adresowanych tylko i wyłącznie dla profesjonalistów z branży medycznej, kosmetycznej i trychologicznej.
1 stycznia

2022

II Miejsce w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu PeelMission® "Eksperci Urody 2021". Całkiem nieźle biorąc pod uwagę ponad 700 salonów, które wzięły udział w konkursie.
1 marca

2022

Zakup videodermatoskopu i analizera skóry, które pomagają nam w prawidłowej diagnostyce zmian podczas konsultacji z Wami.
1 sierpnia

2022

Zakup nowych aparatów Criss RF Matrix do zabiegów frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej oraz Primelle do masażu próżniowego i endermologii.

Nasze kwalifikacje

Anna Czarnota

Jacek Palka

Anna Deda

Martyna Kotas

Paulina Met

Natalia Klub

Anita Wolny

Wiktoria Pastwa


SZKOLENIA

Prowadząc salon od 2005 roku naturalnym było przyjmowanie praktykantek i stażystek. Od tego się zaczęło, później prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych dla ZDZ Katowice, realizacja indywidualnych programów szkoleniowych Kapitał Ludzki ze środków europejskich. To wszystko spowodowało powstanie autorskich programów szkoleniowych z zakresu szeroko pojętej kosmetyki pielęgnacyjnej.

Kolejne lata przyniosły rozszerzenie oferty o szkolenia z karboksyterapii, mezoterapii mikroigłowej, epilacji laserowej, oczyszczania tlenowego, zabiegów tlenowych takich jak oksybrazja i infuzja tlenowa.

Wspópracując z wieloma osobami, które są autorytetami w swojej branży aktualnie oferujemy również szkolenia trychologiczne, z kinesiotapingu, manualnych technik redukcji stresu, aromaterapii, mezoterapii igłowej, pracy z kwasami medycznymi.

Stawiamy na profesjonalizm i rzetelność swoich szkoleń, cały czas i uwagę podczas szkolenia poświęcamy tylko i wyłącznie Tobie. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub maksymalnie w 4 osobowych grupach, co zapewnia komfort nauki i pracy. Kawa i ciasteczko są standardem, o którym nie trzeba wspominać.

Zapewniamy modelki do szkoleń oraz wszystkie niezbędne do pracy materiały, również te merytoryczne. Chętnie pomożemy również już po szkoleniu, gdy zaczniesz samodzielną pracę i na pewno będziesz mieć jeszcze wiele pytań.

NASZE PRACE