Zabiegi na odciski, modzele i brodawki

Co to jest

Odciski, modzele czy brodawki wirusowe, z którymi bardzo często te pierwsze są mylone, powodują duży dyskomfort w chodzeniu.

Zajmujemy się usuwaniem ich zarówno ze stóp, jak i z dłoni. Istnieje wiele różnych terapii, na odciążenie naszych stóp od bólu i na pozbycie się brodawek, popularnie zwanych kurzajkami.

Nasze terapie wspomagane są produktami polskiej marki Podopharm®, której produkty można zakupić w naszym sklepie w salonie.

Jak wygląda

Terapia brodawek wirusowych

Usunięcie brodawki to bardzo istotna sprawa, gdyż obecność wirusa, który wywołuje zmiany, powoduje dużą zakaźność. Dodatkowym problemem jest duża bolesność miejsca z brodawką.

Usunięcie odcisków / modzeli

Wszelkiego rodzaju zgrubienia na stopach, niezależnie od tego czy pojawiają się na podeszwie czy na palcach powinny być usunięte, aby zminimalizować dyskomfort oraz możliwość powstania infekcji.

Profesjonalny zabieg w gabinecie podologicznym przynosi ulgę natychmiast. Nie czekaj, rozpoznanie zmiany pozostaw specjaliście. Z naszego doświadczenia wynika, że 80% osób najpierw szuka pomocy w aptece lub w internecie, co nie raz kończy się zły rozpoznaniem zmiany i niepotrzebnie wydłużonym czasem terapii.

Kauteryzacja zmian skórnych azotanem srebra

Kauteryzacja, inaczej przyżeganie polega na szybkim chemicznym koagulowaniu zmienionej patologicznie lub krwawiącej tkanki.

Najczęściej zabieg wykonuje się na powierzchni skóry, a także dla przyspieszenia gojenia ziarninujących ran, w celu zamknięcia krwawiących naczyń krwionośnych w linii bocznych wałów lub zniszczenia zbędnej tkanki (brodawek).

Efekty

Usunięcie odcisków czy modzeli przynosi natychmiastową ulgę, pamiętajmy jednak, że często tworzą się one w miejscach, które są poddawane dużemu naciskowi i mogą powrócić.

Terapie brodawek często trwają kilka tygodni, ale już w trakcie rozpoczętej terapii ryzyko zakażenia innych osób mocno spada, a bolesność znika.

Przeciwwskazania

Brak

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ