Promocyja Kwiecień – Maj – Czerwiec 2024 - Ciało greckiej bogini

Czy marzysz o sylwetce godnej greckiej bogini? Teraz jest idealna okazja, by uczynić te marzenia rzeczywistością!

Skorzystaj z naszej promocji trwającej aż przez trzy miesiące - kwiecień, maj i czerwiec. Nie czekaj do ostatniej chwili, aby przygotować się na lato!

Kup teraz specjalny, wycelowany w konkretny problem pakiet, w którym odpowiednio dobrane zabiegi wspierają wzajemnie swoje działanie, abyś szybciej osiągnęła swoje cele.

Co możemy Ci zaproponować?

Endermologia – innowacyjna metoda redukcji cellulitu i ujędrnienia skóry. Pozbądź się niedoskonałości i ciesz się gładką skórą już po pierwszych sesjach!

EMS – intensywne treningi mięśni przy pomocy elektrycznych impulsów, które dają widoczne efekty w krótkim czasie. Zyskaj jędrność i wyrzeźbioną sylwetkę bez wychodzenia z domu!

Karboksyterapia – rewolucyjny zabieg, który wykorzystuje dwutlenek węgla do redukcji cellulitu i poprawy mikrokrążenia. Osiągnij gładką i napiętą skórę już po kilku sesjach!

Radiofrekwencja mikroigłowa – nowoczesna technologia, która stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, zapewniając efekt liftingu bez konieczności chirurgicznego zabiegu. Odśwież swój wygląd i odmłodź skórę!

Teraz możesz osiągnąć sylwetkę, o której zawsze marzyłaś!

Dodatkowo, przypominamy, że za każdy zakup otrzymasz również specjalne punkty w Babskim Klubie, które możesz wykorzystać na kolejne zabiegi.

Nie zwlekaj - zarezerwuj swój termin już dziś i rozpocznij drogę do perfekcyjnej sylwetki!

Promocja obowiązuje od 02.04.2024r o godz. 8:00 i kończy 30.06.2024 o godz. 23:59. Szczegóły oraz regulamin promocji: www.babskikat.pl

Promocyja Kwiecień – Maj – Czerwiec 2024 - Ciało greckiej bogini Czytaj dalej

Dzień Kobiet w Babskim Kącie

Dla naszych niezwykłych gości przygotowaliśmy wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Kobiet.

Tego dnia oferujemy bezpłatne konsultacje dotyczące pielęgnacji skóry twarzy wraz z analizą multispektralną, dzięki której dowiecie się więcej o potrzebach Waszej skóry.

Ponadto, przygotowaliśmy mega promocję na kosmetyki marki NovaLabs, abyście mogły pielęgnować swoje piękno jeszcze skuteczniej w naturalny sposób.

Dzień Kobiet w Babskim Kącie Czytaj dalej

Walentynki z Babskim Kątem!

Zapraszamy Was serdecznie na wyjątkową celebrację miłości i kobiecości.

Tego dnia oferujemy bezpłatne pokazy zabiegów modelujących ciało, abyście mogły poczuć się piękne i zrelaksowane.

Dodatkowo będziecie miały okazję spotkać się ze specjalistą od aromaterapii, który podzieli się swoją wiedzą na temat korzyści płynących z naturalnych esencji. To nie tylko doskonała okazja do relaksu, ale także szansa na odkrycie tajemnic świata aromaterapii.

Walentynki z Babskim Kątem! Czytaj dalej