Piercing i przekłuwanie

Co to jest

Kolczykowanie ciała sięga czasów starożytnych ok. 5000 r. p.n.e. i trudno jest jednoznacznie określić kiedy i przez kogo został zapoczątkowany ten sposób modyfikacji ludzkiego ciała. W Starożytnym Egipcie noszenie kolczyków było przywilejem najwyższych sfer społecznych.

Dziś jest również formą wyrazu własnego stylu i sposobem na wyróżnienie się.

Jak wygląda

Przekłuwanie płatków uszu system Studex 75

Studex® System75™

System75 firmy Studex jest bardzo delikatną i praktycznie bezgłośną metodą przekłucia uszu co czyni go idealnym dla dzieci. Zapewnia maksimum higieny wykonywanego zabiegu. Kolczyk i zapinka są zamknięte we wkładzie jednorazowego użytku, który jest montowany bezpośrednio do aparatu. Zawartość wkładu nigdy nie dotyka Twojej skóry, ani skóry specjalisty od przekłuwania uszu, zarówno podczas montowania jak i zdejmowania. Opatentowana technologia umożliwia przekłucie płatka ucha.

STUDEX® PLUS

System75 STUDEX PLUS sprawdził się w trakcie ponad 40 lat działania. Z jego użyciem przeprowadzono wiele milionów kolczykowań. Sterylne opakowanie jednorazowego użytku z kolczykiem oraz zapinką zawiera również jednorazowe nakładki. Twój specjalista od przekłuwania uszu fachowo zamontuje je na aparacie. Elastyczna osłona na jednorazowy adapter końcówki zapewnia brak styku ucha z instrumentem.

Cena usługi obejmuje komplet kolczyków, płyn do pielęgnacji uszu po przekłuciu oraz pamiątkową książeczkę dla dziecka.

Body piercing

Usługa body piercing'u to nie tylko przekłuwanie uszu, ale również nosa, brwi, pępka i innych części ciała. Standardowa usługa to 1 punkt, ale jeśli chcecie można po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym umówić się na więcej punktów.

Cena obejmuje kolczyk, który na miejscu sobie wybierzecie.

Efekty

Ozdobione wybranymi kolczykami miejsca, będą dodawały charakteru i wyrażały Twój styl.

Przeciwwskazania

  • hemofilia
  • złe samopoczucie
  • zmiany chorobowe w miejscu przekłucia

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ