Pedicure

Co to jest

Stopy wymagają naszej uwagi cały rok, dlatego oferujemy Ci możliwość korzystania z bardzo różnorodnych usług. Możesz wykonać u nas zarówno cały pedicure kosmetyczny lub skorzystać tylko z usługi opracowania paznokci. Nie zawsze przecież potrzebujesz wygładzić pięty czy pomalować paznokcie.

Pedicure kosmetyczny to pedicure wykonywany tylko przy użyciu frezarki, bez skalpela i dłuta oraz innych procedur i narzędzi podologicznych. Jeżeli na Twoich stopach są duże zgrubienia, odciski, modzele, masz mocno pogrubione lub pękające pięty sugerujemy wybrać z naszych usług Podstawowy zabieg podologiczny i umówić się na wizytę u specjalisty podologa.

Pamiętaj, że zawsze korzystamy z jednorazowych i sterylnych narzędzi, a cały proces sterylizacji jest dokumentowany.

Jak wygląda

To co odróżnia nas od wielu salonów, to to, że część procedur podologicznych przenieśliśmy również do usług pedicure'u kosmetycznego.

Stopy przed zabiegiem odświeżysz nawilżanymi chusteczkami, a skórę zmiękczymy specjalistycznymi preparatami, co obniża ryzyko skaleczeń, tak jak to się dzieje w przypadku rozmoczenia skóry w misce z wodą.

Paznokcie skrócimy do ulubionej przez Ciebie długości, podpowiemy też, co ma wpływ na ich kondycję.

Podeszwa stopy będzie opracowana przy pomocy jednorazowego kapturka, którym wygładzimy wszelkie zgrubienia czy przesuszone miejsca.

Na koniec stopy posmarujemy odpowiednim dla Twojej skóry kremem.

Do pomalowania paznokci masz do dyspozycji lakiery CND Vinylux, lakiery hybrydowe, odżywki lub wykończenie pedicure japoński P.Shine

Efekty

Pedicure kosmetyczny, należy powtarzać co 4 - 6 tygodni, aby zawsze cieszyć się pięknie zadbanymi stopami.

Przeciwwskazania

  • choroby bakteryjne, grzybicze, wirusowe paznokci oraz skóry
  • złe samopoczucie

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ