Konsultacje i badanie skóry

Co to jest

Konsultacja to najważniejsza część zabiegu. Bez dokładnego wywiadu nie ustalimy Twojego Beauty Planu. Bezwzględnie zawsze będziemy prosić Cię o podanie szczegółów Twojej pielęgnacji domowej, diety oraz trybu życia, aby jak najtrafniej dopasować zabiegi do Twoich potrzeb.

Jak wygląda

Konsultację przeprowadzamy według określonego schematu. Wykonujemy demakijaż wstępnie pytając Cię o Twoje oczekiwania względem zabiegu i produktów do pielęgnacji domowej. Dając skórze chwilę na powrót do właściwych parametrów po demakijażu, wypełniasz szczegółową kartę w kartotece klienta wygodnie w aplikacji, abyśmy póżniej mogli przesłać Ci na e-mail wszystkie zalecenia pozabiegowe.

Wreszcie nadchodzi moment na mulitspektralną analizę skóry.

PHANTOM MD, bo tak nazywa się nasz analizator klinicznie bada skórę właściwą i naskórek za pomocą światła widzialnego RGB, widma UV, trybu polaryzacji równoległej i technologii lampy Wooda, w połączeniu ze sztuczną inteligencją i analizą obrazu. PHANTOM MD to najbardziej zaawansowany sprzęt do diagnozowania skóry na świecie, badający stan zmarszczek, plam, porów, tekstury, porfiryny, pigmentacji, poziomu nawilżenia, obszarów wrażliwych, metabolizmu skóry i uszkodzeń UV.

Analizer daje nam możliwość porównywania efektów po każdym kolejnym zabiegu. Możemy wrócić do tych analiz w dowolnym czasie. Nawet po kilku latach.

Podczas konsultacji możemy wesprzeć się również Videodermatoskopem, to kolejne narzędzie, które daje nam pewność w rozróżnianiu zmian na Twojej skórze.

Po wykonaniu analizy, która kończy się doborem zabiegów do Twojego beauty planu i pielęgnacji domowej, jeszcze raz pytamy o Twoje preferencje względem zabiegu, zapachów czy intensywności wykonania. To również ma duże znaczenie, abyście z przyjemnością wrócili na kolejny zabieg. Warto mówić o tym czego nie lubimy lub co sprawia nam radość. To zawsze procentuje.

Efekty

Korzystając z profesjonalnych sprzętów do analizy skóry możemy lepiej opracować Twój Beauty Plan i uzyskać najlepsze efekty zabiegowe.

Przeciwwskazania

Brak przeciwskazań do wykonania badania skóry.

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ