Konsultacje i badanie skóry

Co to jest

Konsultacja to najważniejsza część zabiegu. Bez dokładnego wywiadu nie ustalimy Twojego Beauty Planu. Bezwzględnie zawsze będziemy prosić Cię o podanie szczegółów Twojej pielęgnacji domowej, diety oraz trybu życia, aby jak najtrafniej dopasować zabiegi do Twoich potrzeb.

Jak wygląda

Konsultację przeprowadzamy według określonego schematu. Najpierw wypełniasz kartę, a później wykonujemy badanie skóry Analizerem Nati3. Po badaniu możesz otrzymać kopię raportu na swojego e-maila, wystarczy, że nam go podasz podczas konsultacji. Analizer daje nam możliwość porównywania efektów po każdym kolejnym zabiegu. Możemy wrócić do tych analiz w dowolnym czasie. Nawet po kilku latach.

Podczas konsultacji możemy wesprzeć się również Videodermatoskopem, to kolejne narzędzie, które daje nam pewność w rozróżnianiu zmian na Twojej skórze.

Po wykonaniu analizy pytamy o Twoje preferencje względem zabiegu, zapachów czy intensywności wykonania. To również ma duże znaczenie, abyś z przyjemnością wrócił na kolejny zabieg. Warto mówić o tym czego nie lubimy lub co sprawia nam radość.

Efekty

Korzystając z profesjonalnych sprzętów do analizy skóry możemy lepiej opracować Twój Beauty Plan i uzyskać najlepsze efekty zabiegowe.

Przeciwwskazania

Brak przeciwskazań do wykonania badania skóry.

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ