O NAS

Salon powstał w 2005 roku i od tej pory cały czas poszerzamy naszą ofertę, szkolimy się i ćwiczymy nasze umiejętności zawodowe w pielęgnacji twarzy, ciała, stóp i dłoni.

Jesteśmy salonem partnerskim marki Aycom-Criss.

Wyspecjalizowany personel, nowoczesny sprzęt i kosmetyki, najwyższe standardy higieny, indywidualnie opracowane procedury zabiegowe oraz współpraca z lekarzami różnych specjalizacji to niewątpliwie nasze atuty.

NASZ PERSONEL

Anna Czarnota

Właściciel
Dyplomowany technik usług kosmetycznych, sp. d/s podologii, stylistka paznokci

Jacek Palka

Właściciel

Anna Deda

dr n. med. kosmetolog, sp. d/s podologii

Martyna Kotas

Stylistka paznokci, Dyplomowany technik usług kosmetycznych

Paulina Met

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, sp. d/s podologii

Natalia Klub

Stylistka paznokci

Sandra Sędzielewska

Magister kosmetolog, sp. d/s podologii.

Anita Wolny

Dyplomowany Technik Usług Kosmetycznych

Agnieszka Botsch

Mgr kosmetolog

Jolanta Dworszczak

Recepcjonistka

Julia Doniec

Recepcjonistka

2005

Powstanie salonu na ulicy Bytomska 14. Salon funkcjonował wtedy pod inną nazwą – Atelier Urody Sensuelle. Już wtedy uczestniczyliśmy w programie profilaktycznym „Zdrowe nogi” kierowanym dla diabetyków.

2007

Pierwsza zmiana lokalizacji Salonu na  Rudnickiego 2b (teraz Kazimierza Wielkiego). Pojawiają się nowe usługi, a zatem i sprzęty: microdermabrazja, kawitacja, ultradźwięki marki Rubica oraz co najważniejsze pierwszy sprzęt podologiczny w postaci frezarki z pochłaniaczem LUNA marki Gerlach.

2009

Druga zmiana lokalizacji salonu na Mikołowska 4 Do dyspozycji mieliśmy 2 razy większą powierzchnię niż w poprzedniej lokalizacji. Tam zaczęła z nami współpracę też Anna Deda i bardzo szybko zaczęło nam brakować kolejnych metrów w salonie. Tam powstała też nowa nazwa salonu - Babski kąt.

2010

Trzecia zmiana lokalizacji salonu na Moniuszki 59. Wprowadzenie do oferty po raz pierwszy zabiegów epilacji laserowej Light Sheer i kriolipolizy LipoCryo.

2012

Popularność urządzeń modelujących ciało nie ominęła i nas. Rolletic i platforma wibracyjna wspomagały zabiegi na ciało oraz masaże, pracującego z nami Pana Andrzeja – masażystę z ogromną wiedzą i pasją. 

2015

Zakup pierwszej platformy do epilacji, likwidacji rumienia, przebarwień i zmian trądzikowych. E-Light, czyli IPL wspomagany RF sprawdził się doskonale.

2017

Doposażenie salonu w dodatkowe stanowisko podologiczne. Zakup kolejnego fotela i frezarki były nieuniknione, aby móc Was swobodnie u nas gościć.

2018

Pierwszy raz zagościła u nas laminacja brwi i lifting rzęs. Usługi te mocno zmieniły się w ostatnich latach i cały czas zyskują na popularności.

2019

Laureat II Edycji Ogólnopolskiego Konkursu PeelMission® "Eksperci Urody 2018". Piękne wyróżnienie i docenienie naszej pracy. 

2019

Zakup Criss Carbo-Oxy urządzenia do karboxyterapii i zabiegów tlenowych, takich jak oxybrazja, infuzja tlenowa i masaż tlenem.

2019

Powstanie sklepu internetowego e-babskikat.pl

2020

Laureat III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu PeelMission® "Eksperci Urody 2019". Ponownie udało nam się być w finale konkursu.

2020

Zakup podoskopu - urządzenia do diagnostyki stóp, aby jeszcze lepiej móc ocenić Wasze problemy podologiczne.

2021

Zakup Criss Cool Laser - laser 1-falowy diodowy 808 nm najlepiej sprawdza się w epilacji nadmiernego owłosienia.

2021

I Miejsce w IV Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Peel Mission® "Eksperci Urody 2020". Niesamowite wyróżnienie spośród setek gabinetów z całej Polski.

2021

Ruszył projekt AJ Med - skupiający się na naszej współpracy z kilkoma firmami w zakresie szkoleń i sprzedaży produktów adresowanych tylko i wyłącznie dla profesjonalistów z branży medycznej, kosmetycznej i trychologicznej.

2022

II Miejsce w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu PeelMission® "Eksperci Urody 2021". Całkiem nieźle biorąc pod uwagę ponad 700 salonów, które wzięły udział w konkursie.

2022

Zakup videodermatoskopu i analizera skóry, które pomagają nam w prawidłowej diagnostyce zmian podczas konsultacji z Wami.

2022

Zakup nowych aparatów Criss RF Matrix do zabiegów frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej oraz Primelle do masażu próżniowego i endermologii.

2022

Zakup nowego urządzenia do drenażu i masażu próżniowego ciała i twarzy Endermologia Primelle. Zabiegi te są bardzo relaksujące i dają szybkie efekty utraty masy ciała, przede wszystkim dzięki działaniu drenującemu.

2023

Zakup nowego urządzenia BOTT Professional do elektrostymulacji mięśni prądami neofaradycznymi. Zabiegi nim pozwalają na modelowanie sylwetki bez konieczności wykonywania ćwiczeń fizycznych. Doskonale sprawdza się też przy rehabilitacji mięśni np. po złamaniach.

2023

Zakup nowego analizatora Phantom MD do diagnostyki problemów skórnych twarzy. Analiza multispektralna to najbardziej zaawansowana technologia służąca analizie problemów skórnych.

2024

Prapremiera własnej marki kosmetycznej NovaLabs w Salonie. Produkty białej kosmetyki oparte na naturalnym składzie, bezpiecznych konserwantach, wysokich stężeniach składników aktywnych tj. śluz ślimaka, retinol, totarol, kwas hialuronowy, niacynamid. Marka będzie dostępna tylko w Salonach kosmetycznych jako linia zabiegowa oraz produkty do odsprzedaży dla klientów Salonów kosmetycznych.

Nasze kwalifikacje

Anna Czarnota

Jacek Palka

Anna Deda

Martyna Kotas

Paulina Met

Natalia Klub

Anita Wolny


SZKOLENIA

Prowadząc salon od 2005 roku naturalnym było przyjmowanie praktykantek i stażystek. Od tego się zaczęło, później prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych dla ZDZ Katowice, realizacja indywidualnych programów szkoleniowych Kapitał Ludzki ze środków europejskich. To wszystko spowodowało powstanie autorskich programów szkoleniowych z zakresu szeroko pojętej kosmetyki pielęgnacyjnej.

Kolejne lata przyniosły rozszerzenie oferty o szkolenia z karboksyterapii, mezoterapii mikroigłowej, epilacji laserowej, oczyszczania tlenowego, zabiegów tlenowych takich jak oksybrazja i infuzja tlenowa.

Wspópracując z wieloma osobami, które są autorytetami w swojej branży aktualnie oferujemy również szkolenia trychologiczne, z kinesiotapingu, manualnych technik redukcji stresu, aromaterapii, mezoterapii igłowej, pracy z kwasami medycznymi.

Stawiamy na profesjonalizm i rzetelność swoich szkoleń, cały czas i uwagę podczas szkolenia poświęcamy tylko i wyłącznie Tobie. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub maksymalnie w 4 osobowych grupach, co zapewnia komfort nauki i pracy. Kawa i ciasteczko są standardem, o którym nie trzeba wspominać.

Zapewniamy modelki do szkoleń oraz wszystkie niezbędne do pracy materiały, również te merytoryczne. Chętnie pomożemy również już po szkoleniu, gdy zaczniesz samodzielną pracę i na pewno będziesz mieć jeszcze wiele pytań.

NASZE PRACE