Konsultacja trychologiczna

Co to jest

Konsultacja trychologiczna z użyciem videodermatoskopu to innowacyjne podejście do analizy stanu skóry głowy i włosów. Trychologia to nauka zajmująca się diagnostyką i leczeniem problemów związanych z włosami i skórą głowy. Videodermatoskop umożliwia precyzyjną ocenę stanu skóry i włosów poprzez powiększone i doskonale oświetlone obrazy.

Przełam granice w diagnozie i leczeniu problemów z włosami i skórą głowy. Zobacz swoją skórę głowy w nowy sposób i skorzystaj z indywidualnego podejścia do pielęgnacji włosów. Odkryj, jak zdrowa i pielęgnowana skóra głowy może wpływać na piękno Twoich włosów. Zainwestuj w swoje zdrowie i pewność siebie już dziś!

Jak wygląda

Bezbolesne i nieinwazyjne badanie polegające na przyjrzeniu się skórze głowy i włosom z wykorzystaniem zaawansowanego sprzętu. Specjalista analizuje strukturę włosów, kondycję mieszków włosowych, a także identyfikuje potencjalne problemy, takie jak łysienie, łupież czy stany zapalne.

Efekty

Videodermatoskop umożliwia kosmetologowi dokładną ocenę skóry głowy, co pozwala na zidentyfikowanie źródła problemu.

Na podstawie wyników konsultacji kosmetolog proponuje spersonalizowany plan, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przeciwwskazania

Konsultacja trychologiczna z videodermatoskopem jest bezpieczna i praktycznie bez przeciwwskazań. Jednak w przypadku skóry głowy wrażliwej, nałojonej substancjami chemicznymi, zawsze warto poinformować specjalistę przed rozpoczęciem badania.

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ