Manicure

Co to jest

Zadbane dłonie to dziś podstawowa kwestia nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Dłonie są naszą wizytówką, czujemy się pewnie, gdy są zadbane.

Oferujemy szereg usług z zakresu manicure zarówno klasyczny, jak i hybrydowy czy japoński, a także przedłużanie paznokci żelem.

Zawsze przy tej usłudze otrzymasz komplet jednorazowych narzędzi: pilnik, polerkę i patyczek. Narzędzia takie jak cążki, nożyczki czy frezy są poddawane procesowi sterylizacji, który jest dokumentowany i kontrolowany.

Jak wygląda

Manicure klasyczny

pracujemy na marce CND i lakierach winylowych Vinylux, które pozwalają stworzyć stylizację trwałą i nieskazitelnie piękną nawet do 7 dni! Najważniejsze, że możesz ten lakier zmyć sama w domu.

Manicure japoński

Japoński manicure to zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie.

Warto pamiętać, że bezpośrednio po wykonaniu manicure'u japońskiego nie powinno się malować paznokci lakierem lub wykonywać manicure'u hybrydowego, ponieważ płytka jest wtedy jeszcze zbyt mocno natłuszczona. Odczekaj dzień lub dwa, a dopiero po tym czasie pomaluj paznokcie swoim ulubionym kolorem lakieru.

P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Manicure nadaje paznokciom blask, a także wzmacnia je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. To metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Manicure japoński obejmuje:

 • usunięcie starego lakieru
 • skrócenie paznokci i nadanie im żądanego kształtu
 • opracowanie skórek
 • zabezpieczenie płytki pastą i proszkiem P.Shine
 • pielęgnacja na zakończenie oliwka i/lub krem

Manicure hybrydowy

Metoda ta w tej chwili oferuje trwałość zbliżoną do paznokci żelowych. Można nią wzmocnić bardzo słabą płytkę, a także zabezpieczyć nieco dłuższe paznokcie.

Pracujemy na markach Didier Lab, Indigo, Modena, Palu, Neonail.

W ofercie posiadamy ponad 300 kolorów hybrydowych.

Przedłużanie żelem

Usługa ta umożliwia nam uzyskanie długich paznokci natychmiast. Pamiętajmy, że długość i kształt paznokci powinny być zawsze dobrane do wykonywanej przez nas pracy oraz kształtu naturalnego paznokcia.

Zabieg pielęgnacyjny dłoni

Każdą usługę stylizacji paznokci czy manicure'u możesz wzbogacić dodatkowo zabiegiem pielęgnacyjnym dłoni.

Zabieg obejmuje:

 • peeling
 • serum
 • maskę
 • masaż

Twoje dłonie będą jeszcze gładsze i bardziej nawilżone, a zastosowana maska i serum mają również działanie rozjaśniające i przeciwzmarszczkowe.

Zdobienia

Zdobienie paznokci jest usługą dodatkową. Nie wykonujemy zdobień na stylizacjach wykonanych w innych salonach. Oferujemy możliwość wykonania french, babyboomer, ombre, pyłków, cyrkoni, prostych i bardziej skomplikowanych zdobień odręcznych czy stempelków.

Zdobienia należy zgłaszać podczas umawiania wizyty, płatne dodatkowo według cennika, prosimy wybrać jako kolejną usługę, abyśmy mieli czas na ich wykonanie.

Efekty

Efekty wykonanego manicure'u utrzymują się od 1 do nawet 6 tygodni, wszystko zależy od rodzaju wykonanej usługi. Chcąc cieszyć się zadbanymi dłońmi usługi tego rodzaju należy ponawiać średnio w odstępach 2 - 4 tygodni.

Pamiętaj, że samodzielne usuwanie żelu czy hybrydy może doprowadzić do uszkodzenia płytki i jej osłabienia.

Przeciwwskazania

 • choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze paznokci oraz skóry dłoni
 • złe samopoczucie

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ