SZKOLENIA

Prowadząc salon od 2005 roku naturalnym było przyjmowanie praktykantek i stażystek. Od tego się zaczęło, później prowadzenie zajęć praktycznych i teoretycznych dla ZDZ Katowice, realizacja indywidualnych programów szkoleniowych Kapitał Ludzki ze środków europejskich. To wszystko spowodowało powstanie autorskich programów szkoleniowych z zakresu szeroko pojętej kosmetyki pielęgnacyjnej.

Kolejne lata przyniosły rozszerzenie oferty o szkolenia z karboksyterapii, mezoterapii mikroigłowej, epilacji laserowej, oczyszczania tlenowego, zabiegów tlenowych takich jak oksybrazja i infuzja tlenowa.

Wspópracując z wieloma osobami, które są autorytetami w swojej branży aktualnie oferujemy również szkolenia trychologiczne, z kinesiotapingu, manualnych technik redukcji stresu, aromaterapii, mezoterapii igłowej, pracy z kwasami medycznymi.

Stawiamy na profesjonalizm i rzetelność swoich szkoleń, cały czas i uwagę podczas szkolenia poświęcamy tylko i wyłącznie Tobie. Szkolenia prowadzone są indywidualnie lub maksymalnie w 4 osobowych grupach, co zapewnia komfort nauki i pracy. Kawa i ciasteczko są standardem, o którym nie trzeba wspominać.

Zapewniamy modelki do szkoleń oraz wszystkie niezbędne do pracy materiały, również te merytoryczne. Chętnie pomożemy również już po szkoleniu, gdy zaczniesz samodzielną pracę i na pewno będziesz mieć jeszcze wiele pytań.