Usługi

Gabinet powstał w 2005 roku i od tej pory cały czas rozwijamy naszą ofertę, kształcimy się i ćwiczymy nasze umiejętności zawodowe aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

Zajmujemy się pielęgnacją twarzy, ciała, stóp i dłoni. Naszym atutem jest możliwość zaoferowania kompleksowej i indywidualnie dobranej pielęgnacji w różnych problemach skórnych.

Gabinet dysponuje nowoczesnym sprzętem do depilacji laserowej, fototerapii rumienia, trądziku i przebarwień, karboksyterapii, oxybrazji, infuzji tlenowej, microdermabrazji, fal radiowych oraz ultradźwięków. W gabinecie wykonujemy również mezoterapię igłową i mikroigłową przy użyciu dermapena.

Najskuteczniejsze terapie to te łączące nowoczesny sprzęt i innowacyjne kosmetyki wykorzystywane do zabiegów.

Służymy Wam naszą wiedzą nie tylko z zakresu profesjonalnej kosmetyki, ale również doradztwa w zakresie profilaktyki i pielęgnacji domowej.

W naszym gabinecie możecie również zaopatrzyć się w profesjonalne kosmetyki do pielęgncji domowej marek Peel Mission, Germaine de Capuccini, Snailmed, Theo Marvee, Mesoboost, Colway, Hudosil, Swederm, PediBaehr, Podopharm, Peclavus, Ruck.