Szkoleniowcy

Anna Czarnota

dyplomowana kosmetyczka,
stylistka paznokci,
sp. d/s podologii.

Od 2006 roku trenerka firmy jest jednocześnie coachem branży zdrowia i urody oraz praktykującą specjalistką kosmetyki, podologii oraz stylizacji paznokci. Swoim doświadczeniem zawodowym, wynikami i wnioskami, będącymi rezultatem ciągłej pracy z klientem, dzieli się ze słuchaczami licznie prowadzonych warsztatów.

Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w 2004 roku z wynikiem celującym, a w roku 2015 Akademię Podologii z wynikiem bardzo dobrym, uzyskując tytuł specjalisty podologa.

Stylizacją paznokci zajmuje się od 2002 roku. Ukończyła liczne dodatkowe szkolenia oraz warsztaty z zakresu pielęgnacji dłoni oraz stylizacji paznokci wielu znanych marek m.in NSI, IBD, Eurofashion, Star Nails, OPI, Orly, Bass Cosmetics, La Femme i innych. Przez krótki czas była również szkoleniowcem OPI na Śląsku. Do tej pory prowadziła wiele warsztatów i szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej oraz stylizacji paznokci i pedicure. Pracowała jako wykładowca dla Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oraz szkoliła kursantów w ramach europejskiego programu Kapitał Ludzki. Od 2016 roku prowadzi również szkolenia z rewelacyjnego systemu IBX amerykańskiej marki Famous Names.

Jest również opiekunem praktyk zawodowych w naszym gabinecie. Do tej pory pozytywnie praktyki odbyło, ukończyło studia oraz pracuje w zawodzie kilkadziesiąt jej praktykantek. Ciągle pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w pokazach nowości, targach i spotkaniach kosmetycznych, kongresach i konferencjach dotyczących zarówno kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała, jak i stylizacji paznokci i podologii.