Szukamy 5 modelek na zabiegi mezoterapii igłowej.
23 mar
Szukamy 5 modelek na zabiegi mezoterapii igłowej.
Zabiegi wykonywane będą podczas szkolenia prowadzonego przez dr n. med. Annę Dedę, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.
Dla kogo: dla osób chcących poprawić nawilżenie, jędrność i ogólną kondycję skóry.
Efekty: intensywne nawilżenie, regeneracja, poprawa napięcia i wyglądu skóry.
Obszary:
- twarz
- twarz i dekolt
- twarz, szyja i dekolt
- skóra głowy
- cellulit
Termin: 11 kwietnia (sobota)
Zgłoszenia: prosimy o kontakt poprzez formularz lub wiadomość.
Sprawdź naszą ofertę zabiegów
Odkryj nasze wyjątkowe usługi, które poprawią Twoje samopoczucie i urodę. Sprawdź naszą ofertę już dziś!
Przeglądaj inne artykuły
31 lip
Dziś wyjątkowo pracujemy krócej
Tylko do 15:00
30 lip
Pękające pięty – jak wygląda terapia podologiczna? Efekt po 3 spotkaniach
Pękające pięty to jeden z problemów, który regularnie wraca w naszym gabinecie podologicznym. Czasem zaczyna się niewinnie – od suchej, szorstkiej skóry i delikatnego zrogowacenia.
29 lip
Plaster lub maść na odciski: kiedy domowa pomoc może podrażnić skórę?
Preparat na odciski miał przynieść ulgę, ale podrażnił także zdrową skórę. Wyjaśniamy, dlaczego tak się zdarza, jak wygląda bezpieczna pomoc podologiczna i kiedy domowe próby warto zastąpić konsultacją.
23 lip
Laminacja paznokci w Mysłowicach — 4 tygodnie dla mocniejszej, naturalnej płytki
Poznaj 4-tygodniowy program laminacji paznokci Bye Bye Yokaba w Babskim Kącie w Mysłowicach. Dla cienkiej, kruchej i osłabionej płytki.