Purexpert – oczyszczanie to podstawa

Purexpert jest zabiegiem manualnego oczyszczania skóry przeznaczonym dla skóry tłustej, mieszanej i normalnej. Oparty jest na trzech krokach: oczyszczaniu, odnowie i nawilżeniu.

W zabiegu stosowana jest enzymatyczna maska, która nie tylko pięknie przygotowuje skórę do zabiegu oczyszczania, ale również wspomaga jej odnowę. Mieszanka składników roślinnych m.in. ekstrakt manuka czy wyciąg z wierzby, działa poprzez hamowanie wzrostu niepożądanych mikroorganizmów bez wpływu na korzystne dla skóry bakterie.Jednocześnie składniki, na których oparty jest zabieg zmniejszają produkcję sebum i przyczyniają się do normalizacji warstwy rogowej.

Purexpert jest zabiegiem obejmującym twarz, szyję i dekolt zgodnie z holistyczną filozofią pielęgnacji marki oraz naszego gabinetu.

Korzystając z tego zabiegu masz do wyboru jeden z gratisowych dodatków o wartości 50 zł:

  • oksybrazja
  • mikrodermabrazja
  • kawitacja
  • sonoforeza
  • infuzja tlenowa
  • masaż tlenem

Germaine de Capuccini to wysoka jakoś produktów opartych o innowacyjne składniki aktywne otrzymywane w procesach biotechnologicznych. To naturalne i czyste

mikrobiologicznie substancje, inspirowane naturalnymi składnikami roślinnymi, spełniające najwyższe standardy jakości.

Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, oczyszczona, wyciszona i dobrze nawilżona. Zabieg nie wyklucza z aktywności zawodowej oraz towarzyskiej.

Polecamy również kosmetyki do pielęgnacji domowej, jako kontynuację zabiegu w domu, aby Twoja skóra była zawsze zadbana i odpowiednio chroniona.