Paulina Met

Paulina Met

Paulina Met

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, sp. d/s podologii

Paulina swoją przygodę z kosmetyką zaczęła się w roku 2012, gdy rozpoczęła naukę w dwuletniej szkole kosmetycznej, ponieważ zawsze interesowała ją pielęgnacja skóry i chciała uczyć się również dla siebie. Bardzo wciągnęła ją ta dziedzina i chęć zdobywania wiedzy w tym kierunku, dlatego w roku 2016 ukończyła dodatkowo roczna szkole o specjalizacji pedicure i manicure. Właśnie wtedy przekonała się że pielęgnacja stop i zabiegi na twarz to jest to, co chce robić.
W 2019 roku ukończyła Akademie Podologii w Katowicach, co było to dla niej nr 1 na liście rzeczy do zrealizowania.

Paulinę cieszy to, że jest w stanie pomóc i ulżyć osobie, która do niej przychodzi, a tym bardziej, że klienci do niej wracają, mimo, że problem przestał istnieć.

Do naszego gabinetu trafiła, jak większość naszego zespołu, poprzez ogłoszenie w 2016 roku i jak sama mówi to była bardzo dobra decyzja, gdyż pracowała w innym gabinecie, ale czułam potrzebę zmiany i dalszego rozwoju.

Obecnie pracuje z nami już 5 lat i mówi że po tym czasie zyskała większe doświadczenie, jak i zaufanie klientów, których prowadzi od samego początku. Klientów, którzy dali jej kredyt zaufania oraz gabinet, który daje możliwość rozwijania się z topowymi markami tj. Peel Mission, Larens, Podopharm, Gen Factor, Aycom-Criss i wiele innych, w których szkoleniach bez wyjątku za każdym razem bierze udział.

Zapraszamy do Pauliny przekonajcie się sami.