Martyna Kotas

Martyna Kotas

Martyna Kotas

Stylistka paznokci, Dyplomowany technik usług kosmetycznych

Przygoda Martyny z kosmetyką rozpoczęła się w 2013 roku, gdy rozpoczęła naukę w policealnej szkole medycznej na kierunku Technik usług kosmetycznych.
Po zdaniu egzaminu zawodowego i uzyskaniu tytułu Technika Usług Kosmetycznych w 2015 r. odbyła swój pierwszy kurs stylizacji paznokci. Od tego czasu zawodowo spełnia się w tej dziedzinie.

Mocna stroną Martyny są ręcznie wykonywane zdobienia, uwielbia wyzwania stawiane jej przez klientki. Do Babskiego kąta trafiła przez ogłoszenie zamieszczone w internecie i ujęła nas ilością przyniesionych wzorników z własnoręcznie wykonanymi zdobieniami.
Martyna mówi, że lubi pracę w naszym gabinecie głównie za atmosferę, jaka panuje w naszym zespole, a także za wymagające klientki, dzięki którym stale może podnosić swoje umiejętności.

Prywatnie jest Mamą małej Marceliny. Zapraszamy do Martyny, jeśli chcesz mieć perfekcyjnie wykonany manicure, szalone, niepowtarzalne zdobienie paznokci, takie którego pozazdrości Ci nie jedna Twoja koleżanka, a wszystko to wykonane w bardzo sympatycznej atmosferze.