Klaudia Rusinek

Klaudia Rusinek

Klaudia Rusinek

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, pedicurzystka

Klaudia skończyła szkołę kosmetyczną w 2020 roku i we wrześniu tego roku rozpoczęła pracę z nami.
Mimo tego, że jej zawodowa przygoda zaczęła się niedawno, już od początku szkoły średniej interesuje się szeroko pojętą kosmetyką. U Klaudii wszystko zaczęło się od chęci poprawy stanu swojej skóry i tak też zaczęła się jej świadoma pielęgnacja i poszukiwanie różnych rozwiązań. W późniejszym czasie bardzo polubiła bawić się makijażem, a przecież wiadomo, że dobry makijaż najlepiej wygląda na wypielęgnowanej twarzy. Klaudia mówi, że w trakcie szkoły zdobyła dużą wiedzę, ale ostatnie pół roku w naszym gabinecie było naprawdę intensywne i dało jej mnóstwo umiejętności i praktyki, co zresztą potwierdzają nam nieustannie jej już stałe klientki.

Klaudia specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych twarzy, zarówno manualnych jak i z użyciem aparatury. Brała udział w szkoleniach marki Peel Mission, której jesteśmy salonem partnerskim, w tym w szkoleniach dla Salonów VIP prowadzonych przez głównego szkoleniowca marki i dzięki temu doskonale pracuje z peelingami chemicznymi. Szkolenia z marki Germaine De Capuccini nauczyły Klaudię jej ulubionego japońskiego masażu Kobido. Klaudia jest też certyfikowanym specjalistą w zakresie karboksyterapii, mezoterapii mikroigłowej oraz depilacji laserowej laserem diodowym.

Uwielbia robić wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, zawsze powtarza, że lubi jak jej klientki mogą się zrelaksować podczas zabiegu. Jej cierpliwość i chęć pomocy są bardzo cenione podczas różnych kuracji. Jest także estetką i swoje zdolności manualne doskonale wykorzystuje podczas stylizacji brwi, a od niedawna również i liftingu rzęs.

Zapraszamy do Klaudii, jeśli chcesz zadbać o kondycję swojej skóry i powierzyć się w ręce pełne spokoju i cierpliwości.