Katarzyna Tulińska

Katarzyna Tulińska

Katarzyna Tulińska

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, stylistka paznokci

Kasia jest technikiem usług kosmetycznych.

Jej przygoda z kosmetyka zaczęła się od paznokci właśnie. Była samoukiem i uczyła się na sobie. Podobało jej się to i stwierdziła, że może warto byłoby się rozwijać w tym kierunku. Ukończyła szkołę jako Technik usług kosmetycznych i już pod koniec szkoły podjęła pracę w salonie kosmetycznym.

Po przeprowadzce do Mysłowic postanowiła, że poszuka salonu w pobliżu, żeby mieć łatwiejszy dojazd do pracy i tak trafiła do Babskiego kata i jak mówi, już od samego początku wiedziałam, że to był bardzo dobry krok do dalszego rozwoju.

Główna specjalizacja Kasi to stylizacja paznokci, jest to jej pasja i coś co sprawia, że czuje satysfakcję. Rozwija się się tym kierunku cały czas. Paznokciami profesjonalnie zajmuje się tym już od drugiej polowy 2017r. Kasia uczyła się głównie na paznokciach obgryzionych, słabych, mega krótkich, więc przedłużenie takich paznokci nie jest dla niej dużym wyzwaniem.

Po za pracą dużo czasu spędza w gronie znajomych, interesuje mnie także muzyka, uczyła się gry na gitarze, a także kiedyś brała lekcje śpiewu. Ostatnim czasem bardzo także skupiła się nad rozwojem osobistym.

Zapraszamy do Kasi , która wykona stylizacje paznokci, zarówno hybrydowa jak i żelową, przedłuży paznokcie na formie, ale wykona także zwykły manicure, pedicure kosmetyczny, hennę brwi i rzęs, laminację brwi i rzęs, regulacje brwi oraz depilację okolic twarzy.