Karolina Górecka

Karolina Górecka

Karolina Górecka

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, stylistka paznokci, wizażystka.

Przygoda z kosmetyką w zasadzie towarzyszyła jej od zawsze. Pasja, miłość i jej zawód, w którym cały czas się rozwija. Pracę w naszym gabinecie zaczęła nietypowo, bo pewnego dnia weszła jako klientka i postanowiła zostawić CV, co nas zaskoczyło. No i została.

Karolina lubi swoją pracę z kilku powodów. Przede wszystkim ma blisko do pracy, w której jak mówi jest rodzinna i miła atmosfera, przesympatyczne klientki, super ekipa i możliwości rozwoju.

Karolina odkąd w roku 2011 uzyskała Dyplom Technika Usług Kosmetycznych nie przestała się kształcić i kolejno kończyła dodatkowe kursy zawodowe związane z jej zainteresowaniami w pracy. Ukończyła kurs Stylizacji żelowej, kursu Wizażu 1 i 2 stopia oraz Charakteryzacji w Szkole Biar Beauty Agnieszka Broda w Katowicach, Szkolenie Semilac Sylizacji hybyrdowej, Lifting rzęs oraz makijaż permanentny, szkolenia z Oksyterapii oraz Karboksyterapii w zabiegach na twarz i ciało. Liczne szkolenia marki Peel Mission z pracy z peelingami chemicznymi oraz łączenia ich z zabiegami aparaturowymi np. z mezoterapią mikroigłową.

Mocną stroną Karoliny jest niesamowita umiejętność doboru odpowiedniej kolorystyki dla klientki zarówno w makijażu, jak i w stylizacji ubioru. Jest też osobą bardzo punktualną i komunikatywną.

Do Karoliny zapraszamy na zabiegi na twarz i ciało, stylizację paznokci, pedicure, lifting rzęs , henna brwi i rzęs, depilacja ciała i twarzy metoda woskową, wizaż, choć jak sama podkreśla najbardziej lubi wykonywać zabiegi na twarz ,lifting rzęs oraz stylizacja paznokci, głównie metodą hybrydową.

Zapraszamy do Karoliny, która zawsze wysłucha i doradzi, pracuje szybko i dokładnie, a przy tym jest skarbnicą wiedzy.

Prywatnie Karolina lubi podróże oraz aktywne spędzanie czas z rodziną. Interesują ją również liczne nowinki kosmetyczne, trendy makijażowe, trendy w modzie i stylizacji, bo gdy się kocha swoją pracę trudno oddzielić od niej życie prywatne.