Anna Deda

Anna Deda

Anna Deda

dr n. med. kosmetolog, sp. d/s podologii

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2011 r. uzyskała doktorat z „Właściwości antyoksydacyjnych kosmetyków przeciwstarzeniowych i promieniochronnych”.

Ania jest profesjonalnym trenerem branży kosmetycznej z tytułem doktora z zakresu nauk medycznych. Prowadzi zajęcia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, pracuje z klientami w gabinecie oraz prowadzi szkolenia dla kosmetologów, kosmetyczek i lekarzy.

Ania jest również autorką licznych publikacji naukowych dotyczących metod pielęgnacji skóry oraz właściwości kosmetyków. Na Uniwersytecie jest wykładowcą takich przedmiotów jak kosmetologia, kosmetyka, biofizyka, aparatura kosmetyczna, podologia oraz balneologia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kosmetologów, Polskiego Towarzystwa Podologicznego oraz członkiem zarządu Stowarzyszenia Medycznego Praktykujących Podologów.

Ania jest specjalistą w zakresie wykonywania peelingów fizycznych, chemicznych i mechanicznych, mezoterapii metodą klasyczną i mikroigłową, a także zabiegach fizykalnych: prąd, ultradźwięki, fale radiowe, urządzenia laserowe.

Jej największą pasją zawodową są peelingi chemiczne, zabiegi aparaturowe oraz specjalistyczna pielęgnacja stóp.

Zapraszamy do Ani zwłaszcza na zabiegi mezoterapii igłowej i peelingi chemiczne, gdyż z zakresu jej wiedzy i doświadczenia czasem same korzystamy