Anna Czarnota

Anna Czarnota

Anna Czarnota

Właściciel
Dyplomowany technik usług kosmetycznych, sp. d/s podologii, stylistka paznokci

Założycielka oraz współwłaściciel Babskiego kąta.

Ania przygodę z kosmetyką zaczęła w 2000 roku kursem stylizacji paznokci, średnio co prawda udanym jak sama mówi, ale zapoczątkował on serię kolejnych zdarzeń. Zainteresowanie kosmetyką spowodowało porzucenie studiów na kierunku informatyka i ukończenie studium kosmetycznego. Od tej pory kolejne kursy, szkoły podyplomowe, kongresy i inne szkolenia dodawały jej pracy energii i pozwalały na rozwój osobisty.

Ania dyplomowany technik usług kosmetycznych, stylistka paznokci, sp. d/s podologii, szkoleniowiec, współwłaściciel Babskiego kąta.
Od 2006 roku trenerka firmy jest jednocześnie coachem branży zdrowia i urody oraz praktykującą specjalistką kosmetyki, podologii oraz stylizacji paznokci. Swoim doświadczeniem zawodowym, wynikami i wnioskami, będącymi rezultatem ciągłej pracy z klientem, dzieli się ze słuchaczami licznie prowadzonych warsztatów.

Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w 2004 roku z wynikiem celującym, a w roku 2015 Akademię Podologii z wynikiem bardzo dobrym, uzyskując tytuł specjalisty podologa.

Stylizacją paznokci zajmuje się od 2002 roku. Ukończyła liczne dodatkowe szkolenia oraz warsztaty z zakresu pielęgnacji dłoni oraz stylizacji paznokci wielu znanych marek m.in NSI, IBD, Eurofashion, Star Nails, OPI, Orly, Bass Cosmetics, La Femme, Palu Cosmetics i innych. Przez krótki czas była również szkoleniowcem marki OPI na Śląsku oraz marki Palu Cosmetics, jednak chęć poznawania nowych rozwiązań nie pozwala na długo związać się na stałe z jedną marką. Do tej pory prowadziła wiele warsztatów i szkoleń z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej oraz stylizacji paznokci i pedicure.
Pracowała również jako wykładowca dla Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach oraz szkoliła kursantów w ramach europejskiego programu Kapitał Ludzki. Od 2016 roku prowadzi również szkolenia z rewelacyjnego systemu IBX amerykańskiej marki Famous Names.

Ania jest również opiekunem praktyk zawodowych w naszym gabinecie. Do tej pory pozytywnie praktyki odbyło, ukończyło studia oraz pracuje w zawodzie kilkadziesiąt jej praktykantek. Ciągle pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w pokazach nowości, targach i spotkaniach kosmetycznych, kongresach i konferencjach dotyczących zarówno kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy i ciała, jak i stylizacji paznokci i podologii.

Zawodową miłością Ani są zdecydowanie stopy i wszystko co z nimi związane.
Do Ani zapraszamy na konsultacje i zabiegi, ale bardzo często usłyszycie ją również po drugiej stronie telefonu.