Nosisz żele lub hybrydę? Przeczytaj!

Każda kobieta wie, że dłoń zadbana dłoń to nasza wizytówka. Dłonie przyciągają wzrok zwłaszcza, gdy nie są zbytnio zadbane, a wtedy my nie czujemy się komfortowo. Ładne, równo opiłowane paznokcie, bez pozadzieranych skórek, nawet te naturalne, niczym nie ozdobione świadczą bardzo dobrze o ich właścicielce czy właścicielu. Dziś jednak większość kobiet nosi różnego rodzaju stylizacje na paznokciach. Co zatem zrobić, aby taka stylizacja, ale również cała Twoja dłoń wyglądała jak najdłużej dobrze? Poniżej parę wskazówek:
  1. Traktuj swoje paznokcie jak biżuterię, drogą i delikatną.
  2. Noś ochronne rękawiczki, gdy pracujesz w ogrodzie, sprzątasz lub myjesz naczynia, wilgoć i środki chemiczne niszczą Twoje paznokcie i skórę.
  3. Staraj się regularnie nawilżać skórki i spodnią część paznokcia oliwką, a dłonie balsamem, najlepiej rób to wieczorem.
  4. Po umyciu dłoni zawsze dokładnie je osusz, nie pozwalaj wodzie wyschnąć swobodnie, gdyż powoduje to nadmierne wysuszenie Twojego naskórka.
  5. Przedłużane paznokcie nie są z żelaza, traktuj je z należytą uwagą, a nie będą pękać, to nie narzędzie do otwierania różnych rzeczy, lecz Twoja biżuteria.
  6. Sama nigdy nie poprawiaj stylizacji, jeśli coś jest nie tak daj nam znać, pomożemy, poprawimy, uchroni Cię to przed dodatkowymi kosztami.
  7. Nigdy nie przyklejaj na "kropelce" lub "super glue" paznokcia, który odpadł w wyniku urazu mechanicznego, bo możesz doprowadzić do zakażenia bakterią lub grzybami.
  8. Nigdy nie usuwaj samodzielnie stylizacji, nie odrywaj nałożonego materiału, bo uszkodzisz płytkę. Pozostaw "serwis pazurkowy" w rękach profesjonalisty.
  9. Masz pytania? Zadzwoń lub przyjdź chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości. Doradzimy również co zrobić z płytką już uszkodzoną.
  10. Pamiętaj, że tania usługa nigdy nie zapewni Ci odpowiedniej jakości i poziomu higieny. Bezpieczeństwo i jakość kosztują.
Doświadczenie w stylizacji paznokci zdobywamy od 2001 roku i cały czas się uczymy, gdyż jest to dziedzina kosmetyki, która cały czas się intensywnie się rozwija. Autor: Anna Czarnota