Snailmed - czysty śluz ślimaka

Śluz ze ślimaka jest najlepszym rozwiązaniem, jeżeli na ciele są blizny, zmarszczki, skóra jest zwiotczała i brakuje jej elastyczności.

Substancje, które wydzielają mięczaki z gatunku Helix Aspersa Müller, nie mają konserwantów i sztucznych dodatków, dlatego wykazują skuteczność w regeneracji i pielęgnacji naskórka. Zawarte w śluzie glikokoniugaty odpowiadające za wzrost aktywności fibroblastów w skórze to dla wielu sekret młodego i pięknego wyglądu, bez żadnej skazy. Jeżeli dotychczasowe sposoby na zniwelowanie blizny, trądziku różowatego czy poprawę jędrności skóry zawiodły, pora na śluz ze ślimaka!

Kryptozyna zawarta w śluzie działa zbawiennie na uszkodzony kolagen, dostarczając mu cząsteczki hemocyjaniny, bogatej w tlen, który pomaga tworzyć nowe włókna kolagenu i kształtować podskórną sieć strukturalną. Dzięki temu kosmetyki zawierające śluz ślimaka są skuteczne w przypadku wielu różnych problemów skórnych, od trądziku młodzieńczego, przez przebarwienia, blizny, rozszerzone naczynka, po zmarszczki.

Właściwości śluzu ślimaka

Regeneruje skórę.

Zmniejsza skłonność do alergii i uczuleń.

Pomaga w pielęgnacji i leczeniu skóry z trądzikiem młodzieńczym (sprawdza się także przy trądziku różowatym).

Nawilża i ujędrnia.

Przyspiesza gojenie się ran.

Zwalnia proces starzenia się skóry,

Wygładza zmarszczki, zapobiega przedwczesnemu tworzeniu się kolejnych.

Wygładza blizny i zmniejsza widoczność rozstępów.

Wspomaga leczenie żylaków.

Ponieważ sam proces hodowli ślimaków jest czasochłonny i dość kosztowny, kosmetyki te nie są tanie – ale za to bardzo skuteczne.