Larens Professional

Co stoi za wyjątkową skutecznością i natychmiast odczuwalnymi efektami zabiegów z użyciem preparatów Larens Professional? Z pewnością wyróżniające się na rynku kompozycje receptur przygotowanych przez laboratoria WellU. Składy formuł poszczególnych produktów robią wrażenie. Wśród różnorodności zastosowanych składników aktywnych istotne miejsce zajmują innowacyjne substancje o nieprzeciętnych właściwościach na polu pielęgnacji skóry, ze szczególnym naciskiem na działanie anti-aging.

image (10)

Dokładamy wszelkich starań, by wykorzystywane w Larens Professional ingrediencje były najwyższej jakości, wprowadzane w wysokich (ale i optymalnych) stężeniach oraz w takich połączeniach, by synergistycznie wspierały, a nie wykluczały swoje działania.

 
ZNACZEK_NATURE_AND SCIENCE_LISTEK_NEW_2019_final_version

W nowych, ulepszonych produktach z serii Larens Professional znajdziemy jedynie naturalne konserwanty, które nie tylko spełniają swoją funkcję: tj. zabezpieczają produkt przed działaniem mikroorganizmów, ale także poprawiają wchłanianie substancji aktywnych oraz nawilżają skórę.

Będąc na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, a także wyprzedzając rynek, postanowiliśmy postawić na bezpieczne kompozycje zapachowe, zupełnie pozbawione substancji alergennych. Substancje te nie wykazują toksyczności, nie wywołują reakcji alergicznych, są całkowicie bezpieczne i zupełnie naturalne.

image (11)

Co istotne, preparaty są niezwykle wydajne i umożliwiają dużą elastyczność w komponowaniu własnych zabiegów autorskich, również z wykorzystaniem aparatury.