Nasza Oferta

Zarezerwuj na saloner.pl

moment-logo

Cenimy sobie łatwość dostępu do naszych usług, tak więc w 2022 roku przenieśliśmy naszą ofertę na portal saloner.pl, aby ułatwić naszym klientom dostęp do świadczonych przez nas usług.
Jeżeli są państwo zainteresowani umówieniem wizyty online, serdecznie zapraszamy na stronę poświęconą naszemu gabinetowi. Umów wizytę

e-babski logo

Posiadamy własny sklep online oferujący sprzedaż detaliczną produktów kosmetycznych, jeżeli jesteście Państwo zainteresowani zakupem, zachęcamy do skorzystania z portalu e-babskikat.pl, na którym, oferujemy produkty znanych marek, z których najchętniej korzystamy w naszym gabinecie! Odwiedź sklep

peelmission

Peelmission

Miło nam poinformować, że jesteśmy Gabinetem Partnerskim marki Peel Mission®. Oferta zabiegowa marki Peel Mission® to nie tylko zabiegi setowe, to przede wszystkim personalizowane zabiegi z użyciem monokwasów. Dobierane specjalnie dla przeprowadzenia indywidualnej terapii Twojej skóry. Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Zobacz Ofertę
Larens Professional

Larens Professional

Co stoi za wyjątkową skutecznością i natychmiast odczuwalnymi efektami zabiegów z użyciem preparatów Larens Professional? Z pewnością wyróżniające się na rynku kompozycje receptur przygotowanych przez laboratoria WellU. Składy formuł poszczególnych produktów robią wrażenie. Wśród różnorodności zastosowanych składników aktywnych istotne miejsce zajmują innowacyjne substancje o nieprzeciętnych właściwościach na polu pielęgnacji skóry, ze szczególnym naciskiem na działanie anti-aging.

Zobacz Ofertę
acidboost

ACIDboost®

Co wyróżnia markę ACIDBoost® ? To innowacyjne peelingi chemiczne, które wyróżnia AntiPollution System i przyjemny zapach; ofertę tworzy gama koktajli – gotowych mix’ów kwasowych o podłożu żelowym, skomponowana tak by optymalnie odpowiedzieć na potrzeby danej skóry. A co najważniejsze są to zabiegi CAŁOROCZNE!

Zobacz Ofertę
snailmed

Snailmed

Śluz ze ślimaka jest najlepszym rozwiązaniem, jeżeli na ciele są blizny, zmarszczki, skóra jest zwiotczała i brakuje jej elastyczności. Substancje, które wydzielają mięczaki z gatunku Helix Aspersa Müller, nie mają konserwantów i sztucznych dodatków, dlatego wykazują skuteczność w regeneracji i pielęgnacji naskórka. Zawarte w śluzie glikokoniugaty odpowiadające za wzrost aktywności fibroblastów w skórze to dla wielu sekret młodego i pięknego wyglądu, bez żadnej skazy. Jeżeli dotychczasowe sposoby na zniwelowanie blizny, trądziku różowatego czy poprawę jędrności skóry zawiodły, pora na śluz ze ślimaka! Kryptozyna zawarta w śluzie działa zbawiennie na uszkodzony kolagen, dostarczając mu cząsteczki hemocyjaniny, bogatej w tlen, który pomaga tworzyć nowe włókna kolagenu i kształtować podskórną sieć strukturalną. Dzięki temu kosmetyki zawierające śluz ślimaka są skuteczne w przypadku wielu różnych problemów skórnych, od trądziku młodzieńczego, przez przebarwienia, blizny, rozszerzone naczynka, po zmarszczki.

Zobacz Ofertę

Depilacja laserowa

Wiele z Was zastanawia się czy warto korzystać z zabiegów depilacji laserowej, czyli trwałego usuwania owłosienia.  W naszym gabinecie możecie skorzystać z usługi depilacji laserowej przy użyciu technologii E-light®. Poniżej możesz przeczytać dlaczego warto. E-light® (IPL + RF Bipolarny), czyli impulsowe źródło światła i fale radiowe to cały czas jeszcze nowość zaliczana do rodziny urządzeń wykorzystujących energię świetlną oraz prąd o częstotliwości radiowej. E-light® emituje wiązkę rozproszonych promieni świetlnych, które mają zróżnicowaną długość fali. Docierają one na różne głębokości skóry oraz działają wielokierunkowo. Działanie fal radiowych intensyfikuje i uzupełnia działanie IPL. Efektem współdziałania IPL i fal radiowych jest głębsza penetracja w warstwy skóry właściwej. Przy użyciu IPL tkanka może pochłonąć 30-40 % energii, reszta energii jest odbijana i załamuje się (energia świetlna penetruje do 2,5 mm), podczas gdy działamy E-light’em zjawisko odbicia i załamania się energii nie występuje (energia świetlna penetruje do 4mm). Praca e-lightem to szybszy efekt końcowy, co przekłada się na mniejszą ilość zabiegów, dużą rozpiętość możliwych zastosowań.

Zobacz Ofertę

Depilacja woskiem

Cirepil by Perron Rigot powstała w 1936 roku w Paryżu. Założyciele farmaceuci początkowo rozwozili wosk rowerem po ulicach Paryża. Jako pierwsza firma na świecie wprowadzili wosk o niskiej temperaturze topnienia, wosk twardy ‘Non Strip Wax’ oraz pierwsze woski hipoalergiczne. Od 2004 roku należą do Thalgo Group a woski trafiają do ponad 80 krajów na całym świecie!

Zobacz Ofertę

Infuzja tlenowa

To nieinwazyjny, bezbolesny zabieg, który jest wykonywany w celu odmłodzenia skóry. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z serum. Ampułki z kosmetykiem są odpowiednio dobierane do rodzaju i potrzeb skóry, aby zapewnić optymalne efekty i bezpieczeństwo zabiegu.

Zobacz Ofertę

Karboksyterapia

Dwutlenek węgla naturalnie występuje w naszym organizmie, głównie jako efekt metabolizmu komórkowego. Jego wysokie stężenie jest oznaką słabej cyrkulacji krwi. Po zdeponowaniu gazu w tkance, pierwszym efektem jest gwałtowne rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi. Kiedy krwinki czerwone wystawione są na wysokie stężenie dwutlenku węgla, zawarta w nich hemoglobina zaczyna gwałtownie uwalniać atomy tlenu i łączy się z wychwyconym dwutlenkiem węgla. Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych w obszarze zabiegowym oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcje CO2 jest reakcja zapalna, co prowadzi do stymulacji produkcji kolagenu. Rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje większą sprężystością skóry

Zobacz Ofertę

Mezoterapia mikroigłowa

Do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie - dermapen - dające możliwość ustalania głębokości oraz szybkości wkłuć przy pomocy sterylnego, jednorazowego kardridża z igłami. Dla osób bardzo wrażliwych lub przy głębszych wkłuciach stosujemy znieczulenie oparte na lidokainie w kremie. Preparaty, które stosujemy w zabiegach są również sterylne, co jest bardzo istotne, dlatego, że nie każda "ampułka" czy "serum" nadaje się do tego typu zabiegów. Naszą ulubioną marką jest Mesoboost.

Zobacz Ofertę

Mezoterpia Nanoigłowa

Mezoterapia nanoigłowa jest zabiegiem polegającym na nakłuwaniu skóry na niewielką głębokość – do 0,1 mm. Następnie na skórę nakłada się preparaty aktywne, które lepiej w nią wnikają. Zabieg służy głównie do rewitalizacji skóry, przy tym stymuluje także jej naturalne zdolności do regeneracji. Mała głębokość nakłuć redukuje przy tym podrażnienia, które często pojawiają się przy zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Właśnie dlatego mezoterapia nanoigłowa może być wykonana także jako tzw. zabieg bankietowy, czyli na kilka dni przed ważnym wydarzeniem. Do wykonania zabiegu mezoterapii nanoigłowej stosujemy Dermapen z jednorazowym kartridżem dla maksymalnego bezpieczeństwa procedury. Substancje aktywne podczas procedury dobierane są indywidualnie, co pozwala na odpowiednie dopasowanie ich do typu skóry i jej potrzeb. Dzięki temu efekty zabiegu stają się jeszcze lepsze!

Zobacz Ofertę

Oxybrazja

Oxybrazja jest zabiegiem zimnym, dlatego nie należy jej wykonywać u osób przeziębionych, cierpiących na zapalenie zatok, o ile zabieg wykonywany jest na twarzy. Jest to wspaniały zabieg dla kobiet w ciąży i karmiących piersią, całkowicie bezpieczny w tych szczególnych momentach życia.

Zobacz Ofertę

RF Mikroigłowy

Odmładzanie, lifting, kształtowanie linii V, napięcie skóry, redukcja blizn i rozstępów, zwężenie porów, uniesienie policzków, redukcja zmarszczek palacza, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry. Podczas zabiegu wprowadza się cienkie igły na głębokość 0,2- 3,5 mm / w zależności od obszaru zabiegowego / jednocześnie emitując fale radiowe. Tkanka nagrzewa się tylko wokół igieł, bez przegrzania skóry, bez ryzyka poparzeń. W wyniku kontrolowanych przegrzań i mikrouszkodzeń skóry następuje tworzenie nowego kolagenu, skóra zagęszcza się – następuje proces remodelingu. Dzięki frakcjonowaniu i fali radiowej, częściowo uszkodzona struktura tkanki jest zastępowana młodą i elastyczną strukturą o prawidłowej budowie. RF mikroigłowy to metoda łącząca w sobie dwa zabiegi. Podczas zabiegu głowica wyposażona w specjalny kartridż nakłuwa skórę jednocześnie dziesiątkami mikroigieł oraz generuje fale radiową w miejscu nakłucia. Zabieg ten można wykonywać przez cały rok. Co więcej, radiofrekwencja mikroigłowa stanowi doskonałe uzupełnienie lub zamiennik zabiegów laserowych!

Zobacz Ofertę

Adres

ul. Moniuszki 59
41-400 Mysłowice
woj. śląskie

Telefon

+48 606 745 843

E-mail

recepcja@babskikat.pl

Godziny otwarcia

pon. – pt.: 8:00 – 20:00
sob.: 8:00 – 13:00