Mezoterapia NANOigłowa

Dziś chcielibyśmy Wam przybliżyć nowy zabieg - mezoterapię NANOigłowa - cały sierpień będzie dostępny w cenach promocyjnych.

To zabieg polegający na nakłuwaniu skóry na niewielką głębokość – do 0,1 mm. Następnie na skórę nakłada się preparaty aktywne, które lepiej w nią wnikają.

Zabieg służy głównie do rewitalizacji skóry, przy tym stymuluje także jej naturalne zdolności do regeneracji. Mała głębokość nakłuć redukuje przy tym podrażnienia, które często pojawiają się przy zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Właśnie dlatego może być wykonana także jako tzw. zabieg bankietowy, czyli na kilka dni przed ważnym wydarzeniem.

Do wykonania zabiegu mezoterapii nanoigłowej stosujemy Dermapen z jednorazowym kartridżem dla maksymalnego bezpieczeństwa procedury.

Substancje aktywne podczas procedury dobierane są indywidualnie, co pozwala na odpowiednie dopasowanie ich do typu skóry i jej potrzeb. Dzięki temu efekty zabiegu stają się jeszcze lepsze!

Atutem zabiegu mezoterapii nanoigłowej jest jego wszechstronność. Może być on prowadzony w różnych obszarach twarzy oraz ciała.

Ze względu na niewielką głębokość nakłuć zabieg nanoigłowy może być prowadzony nie tylko na obszarach jak czoło, policzki, broda czy nos, ale również w okolicy oczu, gdzie skóra jest znacznie cieńsza i delikatniejsza.

Poza tym mezoterapia nanoigłowa może być prowadzona na skórze dekoltu, szyi, na wierzchach dłoni – także tam skóra jest cienka i wrażliwa, więc zabieg ten nie powoduje pojawienia się niekorzystnych skutków w postaci podrażnień.

Mezoterapia nanoigłowa może być prowadzona w poniższych obszarach:

✅twarz

✅okolice oczu

✅dekolt

✅szyja

✅usta

✅dłonie

✅inne partie ciała

Przykładowy przebieg zabiegu, przykładowy, bo do każdego klienta podchodzimy indywidualnie:

✅demakijaż

✅tonizacja

✅peeling enzymatyczny z wit. C i kwasem migdałowym

✅peeling kwasowy - kwas ferulowy 20%

✅serum z vit c pod dermapena z nanokartridżem

✅masaż wyciszający na masce

✅krem na zakończenie