Małe podsumowanie

Koniec Roku to czas podsumowań! Podsumujmy więc ten Rok

✔ Wprowadziliśmy 4 nowe linie zabiegowe marki Theo Marvee wraz kosmetykami do pielęgnacji domowej. Linie Reverso, Excelsior, Retivage i Collagenic na dobre zagościły w naszym gabinecie.

✔ Rozpoczęliśmy współpracę z dwoma nowymi markami medycznymi Peelmission i Mesoboost, których zabiegi Panie i Panowie pokochaliście.

✔ Zagościł też u nas manicure termiczny marki Manirouge, oferujący piękne zdobienia w parę chwil, a co najważniejsze możesz go sama usunąć w domu w bezpieczny dla Twoich paznokci sposób.

✔ Wprowadziliśmy do oferty jedynie 89 nowych kolorów hybrydowych i żelowych marek Gabriellenails i Silcare. Obecnie nasza baza kolorystyczna to ponad 300 kolorów.

✔ Dołączyliśmy do programu HCV Jestem Świadom i cały czas niezmiennie dbamy o Wasze i nasze bezpieczeństwo.

✔ Do naszego personelu dołączyła Daria - studentka kosmetologii i pasjonatka stylizacji paznokci

✔ Do oferty dołączył również IBX Boost - bardzo pomocny system żelowy, który wraz z IBX System stanowi nieraz jedyny ratunek dla mega zniszczonej płytki, gdy nie chcesz lub nie możesz zrezygnować z dalszej stylizacji paznokci.

✔ Zmieniliśmy godziny pracy - teraz jesteśmy dla Was od 8:00 - 20:00, a w soboty od 8:00 - 13:00

✔ Odbyliśmy liczne szkolenia i jak co roku byliśmy obecni na Beauty Fair Branżowe Targi Kosmetyczne

✔ Zaplanowaliśmy dużo nowości na nadchodzący Rok 2018, ale o tym później

To wszystko dzięki Wam drogie Panie i Panowie, dzięki Waszym sugestiom, słowom pochwały i krytyki, za co jesteśmy bardzo wdzięczni i mocno dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim współpracującym z nami firmom, nasz sukces jest też Waszym sukcesem Gabriellenails.plOkagami Hurtownia Kosmetyki ProfesjonalnejIBX PolandPeel missionMesoboostTheo MarveeSilcareManirougeKerproMarek CyrulikGabinet Zdrowej Stopy Akademia PodologiiColway - Official FanpagePaese Cosmetics.

Wspaniałego 2018 roku Wam wszystkim życzymy ❤❤❤