Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

Przede wszystkim zapewniamy jedyny i skuteczny sposób na sterylizację narzędzi wielorazowego użytku tj. cążki, cęgi, frezy, pęsety w autoklawie. Przygotowanie narzędzi zgodnie z obowiązującymi procedurami w ciągu dekontaminacyjnym, odpowiednie zapakowanie, przechowywanie oraz otwarcie bezpośrednio przed użyciem w trakcie wykonywanej usługi gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla Twojego zdrowia.

Drugą bardzo ważną kwestią jest jednorazowe używanie materiałów, które jednorazowe są i być powinny. W naszym gabinecie bardzo tego przestrzegamy.

Po trzecie dezynfekcja stanowisk pracy. Dajemy Ci gwarancję, że korzystając z usług w naszym gabinecie, stanowisko, na którym będzie wykonana usługa jest zawsze zdezynfekowane po poprzednim zabiegu.

Po czwarte – zdrowie personelu wykonującego zabiegi. Każda osoba pracująca w gabinecie ma zawsze aktualne badania lekarskie i dopuszczenie do pracy w zawodzie.

Piątą i ostatnią kwestią, którą należy poruszyć to fakt, iż osoby, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na poziom higieny w naszym gabinecie, nie są po prostu obsługiwane, a kierowane do