Higiena

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

Przede wszystkim zapewniamy jedyny i skuteczny sposób na sterylizację narzędzi wielorazowego użytku tj. cążki, cęgi, frezy, pęsety w autoklawie. Przygotowanie narzędzi zgodnie z obowiązującymi procedurami w ciągu dekontaminacyjnym, odpowiednie zapakowanie, przechowywanie oraz otwarcie bezpośrednio przed użyciem w trakcie wykonywanej usługi gwarantuje 100% bezpieczeństwa dla Twojego zdrowia.

Drugą bardzo ważną kwestią jest jednorazowe używanie materiałów, które jednorazowe są i być powinny. W naszym gabinecie bardzo tego przestrzegamy.

Po trzecie dezynfekcja stanowisk pracy. Dajemy Ci gwarancję, że korzystając z usług w naszym gabinecie, stanowisko, na którym będzie wykonana usługa jest zawsze zdezynfekowane po poprzednim zabiegu.

Po czwarte – zdrowie personelu wykonującego zabiegi. Każda osoba pracująca w gabinecie ma zawsze aktualne badania lekarskie i dopuszczenie do pracy w zawodzie.

Piątą i ostatnią kwestią, którą należy poruszyć to fakt, iż osoby, które w jakikolwiek sposób mogą wpłynąć na poziom higieny w naszym gabinecie, nie są po prostu obsługiwane, a kierowane do

Nasza polityka higieny

Należy pamiętać, że w dzisiejszych czasach bardzo łatwo o zakażenia, nie tylko podczas wizyty u lekarza czy w szpitalu. Często niepozorna wizyta u kosmetyczki czy fryzjera może przynieść fatalne w skutkach konsekwencje.

W naszym gabinecie stawiamy Twoje, ale także nasze zdrowie na pierwszym miejscu. Płacąc za usługę, kupujesz również gwarancję bezpieczeństwa i ochronę swojego zdrowia.

Sterylizacja narzędzi – jak to robimy?


W  naszym gabinecie narzędzia sterylizuje się w autoklawie parowym nowej generacji, posiadającym Certyfikat Jakości obowiązujący na terenie całej Wspólnoty Europejskiej (UNI EN ISO 9001 & EN 13485). Wyjaławianie odbywa się w temperaturze 134 stopni Celsjusza i przy ciśnieniu 2,1 bara, w ciągu 30 minut. Należy przestrzegać wszystkich trzech parametrów (temperatury, ciśnienia i czasu), gdyż przetrwalniki są odporne na działanie wysokich temperatur. Działanie samej temperatury, nawet 100 stopni Celsjusza przez dłuższy okres, ich nie zabija. Narzędzia pakowane są w specjalne torebki, z dodatkowymi testami pokazującymi, czy wszystkie warunki sterylizacji zostały spełnione.

Program HCV – jestem świadom

Ochrona Waszego zdrowia jest naszym priorytetem w równej mierze, co dbanie o urodę i dobre samopoczucie, dlatego postanowiliśmy przyłączyć się do Kampanii HCV Jestem Świadom. Więcej informacji na temat Kampanii znajdziecie tutaj: http://www.jestemswiadom.org/