Zabiegi nawilżające i rozświetlające

Co to jest

Właściwy poziom nawilżenia zapewnia nam prawidłowe funkcjonowanie naszej skóry. Zabiegi nawilżające doskonale wspomogą w zatrzymaniu wody w naskórku, a także nadadzą skórze blasku i witalności.

Jak wygląda

Rozświetlający - skóra szara, matowa i zmęczona - w cenie do wyboru kawitacja, microdermabrazja, oksybrazja, infuzja, masaż tlenem - Solverx® Cosmetology Care - VIT C

Całoroczny zabieg przeznaczony dla skóry szarej, matowej, zmęczonej.

Zabieg to kompleksowa pielęgnacja twarzy, szyi i dekoltu.

Żelowy koktajl, na którym bazuje zabieg to wyjątkowa kompozycja kwasu laktobionowego i trzech form witaminy C w stężeniu aż 30%. Skutecznie nawilża oraz poprawia jędrność i elastyczność skóry. Delikatnie złuszcza, dodaje witalności, wydobywa blask i odświeża skórę.

Nawilżający do skóry suchej, odwodnionej - Peel Mission® Asiatic Peel

ASIATIC PEEL to wyjątkowy zabieg i produkty do pielęgnacji domowej przeznaczone do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Kluczowym składnikiem linii jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz kompilacja licznych składników o głębokiej sile nawilżającej i odżywczej, m.in. ekstrakt z drzewa Sacha Inchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Razem tworzą unikalne źródło przywracające hydro-równowagę skóry, odbudowują barierę naskórkową i wygładzają zmarszczki, powstałe na skutek odwodnienia.

W celu podtrzymania efektów zabiegu, rekomendowana jest regularna pielęgnacja w domu z zastosowaniem produktów do twarzy i ciała z linii ASIATIC PEEL.

Zabiegi w serii wykonuje się średnio co 7 – 10 dni. Seria obejmuje 3 – 6 zabiegów.

Polecamy łączyć z Ferul Peel lub Vitamin C Peel w jednym zabiegu. Zapytaj nas o szczegóły.

Efekty

Zabiegi te doskonale nawilżą Twoją skórę, ale też nadadzą jej blasku, ładnego kolorytu i witalności.

Przeciwwskazania

Brak

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ