Zabiegi ajurwedyjskie

Co to jest

Filozofią LAKSHMI jest poszerzanie świadomości oraz harmonijne życie w zgodzie z samym sobą i naturą. LAKSHMI oznacza bycie szczęśliwym, zdrowym, spełnionym i wrażliwym na otaczający nas świat, przyrodę i innych ludzi. Poznaj swoje wnętrze i emanuj naturalnym pięknem…

Zabiegi LAKSHMI są w pełni zgodne z Ajurwedą, starożytną mądrością hinduskich wieszczów. Są wynikiem rozumienia praw natury rządzących człowiekiem, a także rodzajów osobowości, “konstytucji”, czyli tak zwanych doszy. Każdy z nas jest unikalną kombinacją trzech typów: Vata, Pitta i Kapha, które determinują nasze piękno, styl życia i samopoczucie. To dlatego dedykowane doszom zabiegi oraz domowa pielęgnacja są tak ważne dla wewnętrznej równowagi.

Ajurweda to „nauka o długowieczności, o życiu”, która sprzyja zdrowiu, naturalnemu pięknu i długiemu życiu. Ajurweda to nauka o prawdzie, której celem jest życie. Narodziła się około 5500 lat temu w Indiach i choć ma swoje korzenie w starożytności, opiera się na uniwersalnych zasadach i jest żywą, rozwijającą się dziedzina wiedzy użyteczną również dzisiaj.

Ajurweda doskonale wpasowuje się w nowoczesne modele holistycznego życia:

  • reprezentuje głęboką świadomość faktu, że nasze ciało i doświadczenia są mikrokosmosem będącym częścią większego wszechświata,
  • reprezentuje głęboką świadomość faktu nierozerwalnych współzależności wynikających z interakcji pomiędzy naszym światem wewnętrznym oraz zewnętrznym.

Ajurweda to sposób życia, sposób uczenia się jak współpracować z naturą i żyć z nią w harmonii. Ajurweda równoważy i odmładza żywe organizmy, przez co stają się silniejsze, bardziej odporne na choroby.

Jak wygląda

Zabieg dla skóry suchej - Lakshmi VATA

Zabieg dla cery skłonnej do przesuszania, matowej, cienkiej. Działa silnie nawilżająco i odżywczo. Przywraca skórze blask i elastyczność. Utrzymuje skórę długo nawilżoną, zapewniając komfort, a piękne zapachy kosmetyków stanowią dodatkowy element aromaterapii.

Zabieg dla skóry wrażliwej - Lakshmi PITTA

Zabieg dla delikatnej, wrażliwej i naczynkowej skóry. Działa silnie uspokajająco i kojąco na skórę. Obudowuje, wzmacnia i przywraca harmonię. Idealnie sprawdzi się też przy nadwrażliwych cerach.

Zabieg dla skóry dojrzałej 20+ Age Reverse - Lakshmi ANTI AGE

Zabieg dla skóry do 40 roku życia. Skóra jest jeszcze młoda, ale pojawiają się pierwsze zmarszczki i zaczyna potrzebować większego odżywienia. Zabieg profilaktyczny o skoncentrowanym działaniu antyoksydacyjnym.

Zabieg dla skóry dojrzałej 40+ Timeless - Lakshmi ANTI AGE

Zabieg dla skór między 40 a 50 rokiem życia. Po 40-tym roku życia skóra staje się bardziej wymagająca. Potrzebuje więcej składników odżywczych, substancji i witamin, które będą ją regenerowały.

Zabieg dla skóry dojrzałej 50+ Gold - Lakshmi ANTI AGE

Po 50 roku życia skóra może zacząć tracić jędrność. Mogą pojawiać się przebarwienia. Skóra staje się jeszcze cieńsza. Zabieg ten odmładza, ujędrnia i odbudowuje wymagającą dojrzałą skórę.

Efekty

Podczas tych zabiegów wyciszysz się, odzyskasz równowagę, a Twoja skóra dzięki doskonałym składnikom będzie rozświetlona, dobrze napięta i nawilżona.

Przeciwwskazania

Brak

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ