Przebarwienia

Co to jest

Przebarwienia kojarzymy najczęściej z okresem letnim, bo pojawiają się często właśnie po lecie i z wiekiem nasilają – mowa oczywiście o przebarwieniach na skórze, z którymi boryka się zdecydowana większość nas - zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Zmiany pigmentacyjne na skórze mogą być niewielkie i przyjmować formę drobnych piegów lub obejmować większy obszar twarzy czy ciała. Mają różnorodne zabarwienie – od jasnych, poprzez ciemnobrązowe, a także czerwonawe czy różowe.

Przebarwienia mogą też powstać po trądziku, urazach mechanicznych czy innych stanach zapalnych skóry. Mogą również mieć swoje podłoże w złym funkcjonowaniu wątroby.

W zależności od etiologii, czyli przyczyny powstawania powinno się stosować różne metody usuwania przebarwień.

Nasza oferta zabiegowa to marka Peel Mission® oraz marka siostra Solverx® oferowana przez tego samego producenta. To nie tylko zabiegi setowe, to przede wszystkim personalizowane zabiegi z użyciem monokwasów. Dobierane specjalnie dla przeprowadzenia indywidualnej terapii Twojej skóry.

Peel Mission® to marka, której obecność na rynku definiuje wiedza ekspertów oraz wykorzystanie najbardziej zaawansowanych technologii. Pasja, innowacja i dążenie do doskonałości to najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś. Oferta produktowa marki to najwyższej jakości zabiegi skierowane dla lekarzy medycyny estetycznej oraz kosmetologów, która tworzy gama innowacyjnych peelingów chemicznych o farmaceutycznej czystości.

Różnorodność stężeń i produktów dostępnych w portfolio marki, pozwalają na efektywne ich wykorzystanie i zaprojektowanie programu idealnie skrojonego do potrzeb skóry każdego Klienta.

Peel Mission® to marka, która w kwestii jakości i profesjonalnego zarządzania nie uznaje kompromisów. Bierzemy pełną odpowiedzialność za spełnianie wymagań prawa polskiego, jak również sprawdzonych i powszechnie stosowanych światowych standardów (ISO, GMP). Mając na uwadze bezpieczeństwo Klientów i wysoką jakość produkcji, nasza firma działa w oparciu o standardy Dobrej Praktyki Produkcyjnej (ang. Good Manufacturing Practice). Certyfikat GMP to gwarancja stosowania rygorystyczne wymagań jakości w odniesieniu do procesu produkcji, surowców oraz pełnej kontroli nad ich pochodzeniem.

Jak wygląda

Zabiegi na przebarwienia to w większości zabiegi oparte na kwasach, dobór zabiegu i sposób jego wykonania należy pozostawić specjaliście. Przebarwienia zawsze określamy używając do tego sprzętu diagnostycznego oraz dodatkowo wszystkie wątpliwości rozwiewamy pod videodermatoskopem.

Warto zajrzeć również do zakładki Mezoterapia Mikroigłowa oraz Lumecca® tam również oferujemy Ci skuteczne rozwiązania na przebarwienia, tyle że z użyciem aparatury.

Efekty

Zamierzonym efektem będzie rozjaśnienie przebarwień, przy niektórych zabiegach bonusem będzie wypłycenie zmarszczek, poprawa jędrności i struktury skóry oraz zwiększenie nawilżenia.

Ilość zabiegów oraz ich częstotliwość dobiera specjalista w salonie tworząc Twój Beauty Plan

Przeciwwskazania

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • ostre infekcje
 • aktywna opryszczka wargowa
 • skóra podrażniona, uszkodzona (nadżerki, otarcia)
 • intensywna ekspozycja skóry na słońce
 • nadwrażliwość na składniki preparatów
 • choroby autoimmunologiczne (kolagenozy, pęcherzyce) i choroby tkanki łącznej
 • alergie skórne i ciężkie reakcje alergiczne w wywiadzie
 • skłonność do powstawania bliznowców
 • stan po krioterapii (do 6 miesięcy)
 • stan po leczeniu doustnymi retinoidami (do 6 miesięcy)
 • niewyrównana cukrzyca, choroby nowotworowe 

Cena zabiegu

ZAREZERWUJ WIZYTĘ