Sylwia Krząpa

Sylwia Krząpa

Sylwia Krząpa

Dyplomowany technik usług kosmetycznych, pedicurzystka

Sylwia spokojna, ale i energiczna 26 -latka z Mysłowic, której przygoda z kosmetyką zaczęła się już w liceum. Zainteresowanie pielęgnacją paznokci i twarzy była na tyle duża, że po liceum ukończyła szkołę kierunkową zdobywając tytuł technika usług kosmetycznych.

Pracę po szkole zaczęła w Katowicach w 2 salonach kosmetycznych, ale czuła, że brakuje jej tego czegoś, co wymarzyła sobie w pracy w tym zawodzie i właśnie wtedy zobaczyła, ogłoszenie o pracę w naszym salonie. Wysłała CV i zaprosiliśmy ją na rozmowę. Została przyjęta, czym poczuła się bardzo miło zaskoczona. Sylwia mówi, że bardzo ciepło została przyjęta do naszego grona i lubię tu pracować, ponieważ dla niej w pracy zawsze liczyła się ekipa, wsparcie szefostwa.

Sylwia najbardziej uwielbia pracę ze stopami, mówi, że to ją wręcz odpręża oraz zabiegi na twarz. Sylwia doskonale wykonuje zabiegi karboksyterapii oraz manualne oczyszczanie skóry. W przyszłości chciałaby rozwinąć się także w masażach twarzy, ponieważ bardzo ją to interesuje oraz w zabiegach na ciało.

Poza pracą w wolnym czasie interesuje się modelingiem – sesje zdjęciowe, pokazy mody. Sylwia uwielbia też taniec taki jak bachata, salsa, kizomba, wtedy czuje, że może wylać wszystkie emocje na parkiet.

Zapraszamy do Sylwi, która oprócz wykonania zabiegu, świetnie wysłucha, doradzi, pomoże, ponieważ bardzo lubi rozmawiać z ludźmi.