Usta

 Pomadka z dodatkiem oleju arganowego

Pomadka z dodatkiem oleju arganowego zapewnia mocne pokrycie, intensywny kolor i lustrzany blask. Receptura została stworzona, aby zapewnić długotrwały efekt (tzw. efekt long lasting), dzięki czemu kolor wyjątkowo długo utrzymuje się na ustach, nie ścierając się.

Cena: 30 zł

 

 

Szminka w płynie Manifesto

Łączy w sobie silne krycie pomadki i łatwość aplikacji błyszczyka. Zawarty w szmince koktajl witaminy A, E, C wspomaga odżywienie i pielęgnację ust.

Cena: 25 zł

 

Rozświetlający błyszczyk Art Lip gloss

Dzięki zawartości drobinek odbijających światło, tworzy na powierzchni ust połysk imitujący taflę wody. Niepowtarzalny lustrzany połysk sprawia, że usta stają się optycznie pełniejsze i bardziej ponętne. Koktajl witamin E i C w połączeniu z olejkiem rycynowym pielęgnuje usta i zapewnia im długotrwałe nawilżenie.

Cena: 22 zł

 

Nawilżający błyszczyk Balm Lipgloss

Idealnie nawilża i regeneruje delikatną, wysuszoną skórę ust. Nadaje ustom subtelny połysk oraz delikatny kolor. Kremowa konsystencja sprawia, że usta nie kleją się, a efekt nawilżenia jest długotrwały. Silny efekt regeneracji i nawilżenia błyszczyk zawdzięcza swojej formule bogatej w składniki aktywne.

Cena: 22 zł

 

Silky Matt Matowa szminka w płynie

Super-trwała szminka w płynie o matowym wykończeniu i wyjątkowo intensywnych kolorach. Kosmetyk ma niezwykle lekką, pudrową (aksamitną) formułę, nie ściąga ust i nie oblepia ich. Niecała minuta wystarczy, aby szminka zupełnie się zmatowiła i utrwaliła na ustach, nadając im kolor równie trwały, co intensywny. Nie odbija się, nie pozostawia śladów, nie błyszczy się, nie klei, nie rozmazuje.
Dostępna w 6 kolorach.

Cena : 39 zł

 

Konturówka do ust Color Adapt

Bezbarwna konturówka do ust. Unikalna, kremowa formuła zapobiega rozmazywaniu się pomadki lub błyszczyka tworząc barierę ochronna. Perfekcyjnie podkreśla kontur ust. Idealnie współgra z każdym kolorem.

Cena: 29 zł